Värsked tööpakkumised

Ventilatsioonisüsteemide lukksepp/plekksepp

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 361197

Tööpakkumise number

361197

Töö kirjeldus

• Ventilatsioonisüsteemide ehitus- ja remonditööd,
tagades tööde kvaliteedi vastavuse ehitusnormidele ja projektdokumentatsioonile
• Ventilatsioonisüsteemide hooldustööd

Nõudmised kandidaadile

• Soovitavalt 1a töökogemus ventilatsioonitöid teostavas firmas
• Täpsus, tähtaegadest kinnipidamine
• Hea suhtlemis- ja koostöövõime
• Iseseisvalt töötamise oskus ja otsustusvõime

• Ventilatsioonialase töökogemuse puudumisel pakume kohapeal väljaõppe võimalust
• Panusele vastavat konkurentsivõimelist töötasu
• Tööriideid, tööriistu ja transporti objektile
• Erialast täienduskoolitust
• Arenevat ja sõbralikku kollektiivi

Lisainfo

Kasuks tuleb ka varasem töökogemus õhksoojuspumpade ja jahutusseadmete paigalduse alal ning soovitaja olemasolu. Märkida kaaskirja.

Asukoht:
Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
3. detsember 2014
Kuulutus sisestati:
3. november 2014
Brutopalk:
Alates 5.5 kuni 7.5 EUR tunnis

OÜ Tevent on asutatud 1997. aastal. Ettevõtte põhitegevusalaks läbi aegade on olnud ventilatsioonitööd. Lisaks tegeleme ka kütte- ja jahutusseadmete paigaldamisega. Samuti pakume ventilatsiooni- ja jahutussüsteemide hooldamise teenust.
Vaata täpsemat informatsiooni meie kodulehelt www.tevent.ee