Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #536076

Ventilatsioonilukksepp (tööle asumine KOHE)

CVKeskus.ee klient
Norra
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ventilatsioonisüsteemide- ja seadmete paigaldamine erinevatel objektidel Norras.

Ootused kandidaadile

  • Eelnev töökogemus ventilatsiooni alal vähemalt 1-2 aastat
  • Korrektsus ja kohusetundlikkus
  • Iseseisva töö tegemise oskus
  • Projekti lugemise oskus
  • B-kat juhiload (soovitatavalt)
  • Ingliskeele oskus
  • Eesti pass

Ettevõte pakub

  • Palk vastavalt Norra seadustele
  • Puhkusetasu vastavalt Norra seadustele
  • Kaasaegseid töövahendeid
  • Pikaajalist ja kindlat ametikohta
  • Ettevõtte sisest arengut
  • Head meeskonda
  • Majutust ja trasnporti

Tööpakkumise number
#536076

Asukoht:
Norra
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 19 - 21 €/tunnis
Kuulutus aegub:
17. juuni 2018
Kuulutus sisestati:
19. mai 2018

HRA Ventilasjon AS on ventilatsiooniga tegelev ettevõte, mis tegutseb Skandinaavias. Meie ettevõttel on pikaajaline kogemus nii era- ja kortermajade kui ka kaubanduskeskuste/äri- hoonete vallas.

Vaata rohkem