Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #126047

Ventilatsioonilukksepp

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Peamine tööülesanne on ventilatsiooni paigaldamine erinevatel objektidel. (VAJADUSEL VÄLJAÕPE KOHAPEAL!!!)

Ootused kandidaadile

- Tehnilist taipu
- Iseseisvust
- Vastutustunnet
- Otsustusvõimet

Ettevõte pakub

- Võimalust töötada nooruslikus ja positiivses meeskonnas
- Konkurentsivõimelist palka töölepingu alusel
- Mitmekülgset tööd ja arenemisvõimalusi
- Väljaõpet kohapeal
- Tööks vajalikke vahendeid (tööriistad ja -rõivad)
- Kokkuleppel transpordi võimalus

Lisainfo

Kandidaatidelt ootame CV-d!

Tööpakkumise number
#126047