Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #52364

Ventilatsioonilukksepp

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime ventilatsioonilukkseppa, kelle ülesandeks on:

  • Ventilatsioonitööde teostamine ehitusobjektidel (ventilatsiooniseadmete- ja süsteemide paigaldus)

Ootused kandidaadile

  • Eelnevat töökogemust
  • Eesti keele valdamist
  • Kohusetunnet ja töötahet
  • Kasuks tuleb isikliku auto ja B kategooria autojuhilubade olemasolu

Ettevõte pakub

  • Tulemustest sõltuvat konkurentsivõimelist töötasu.
  • Huvitavat tööd.
  • Kaasaegset töökeskkonda ja arenemisvõimalust.

Tööpakkumise number
#52364

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
21. detsember 2005
Kuulutus sisestati:
29. september 2005

AS HIIEKO on 1994. aastal loodud erakapitalil põhinev ehituslikke tehnosüsteeme ja automaatikat projekteeriv, paigaldav ja hooldav firma.

Vaata rohkem