Värsked tööpakkumised

Ventilatsioonilukksepp (Soome)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 588361

Tööpakkumise number

588361

Töö kirjeldus

Ettevõte teostab Helsingis ehitustel toru-, ventilatsioonitöid. Pakume tööd ventilatsiooniluksepale Helsingis asuvatele objektidele. Omalt poolt garanteerime huvitava ja mitmekülgse töö.

Nõudmised kandidaadile

Tööülesannete mitmekesisus nõuab:
- eelnevat töökogemust ventilatsiooni paigaldajana
- projektilugemise oskust
- kiiret ja paindlikku tegutsemist
- iseseisvust töö planeerimisel
- head organiseerimisvõimet
- väga head tehnilist taipu
- täpsust ja korrektsust
- ausust ja kohusetundlikust
- B-kategooria juhilubade olemasolu ja auto kasutamise võimalust
- soome keele oskust
- kehtivad tööohutus- ja tuletöökaardid

- ehitustehniliselt huvitavaid ning väljakutseid pakkuvaid projekte
- tööle vastavat ja tulemustest sõltuvat palka

Lisainfo

Ettevõttes peetakse oluliseks head omavahelist läbisaamist, usaldust ja kvaliteeti.
Sobivate kandidaatidega võetakse ühendust.

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg, hooajatöö
Kuulutus aegub:
30. aprill 2019
Kuulutus sisestati:
1. aprill 2019

Markland Trade OÜ on kiirelt arenev 2001. aastal asutatud Eesti kapitalil põhinev ettevõte. Teostame Eesti, Soome ja teiste Euroopa riikide laevaehituse suurklientidele toru-, ventilatsiooni-, metalli- ja keevitustöid ja nende toodete paigaldusteenust.
Meie visiooniks on areneda ja kasvada Põhjamaade juhtivaks laeva eelkooste ja torupakettide valmistajaks laevaehituses ja ehitussektoris. Eesmärk on pakkuda kliendile kvaliteedinõuetele vastavat täisteenust kasutades selleks kvalifitseeritud tööjõudu, kaasaegseid tootmistingimusi ja kõige uuema põlvkonna tööstusseadmeid. Arendame pidevalt tootmisprotsesse ning valmistume uute teenuste pakkumisele.
Kogu tegevuse jälgitavuse ning efektiivsuse parandamise eesmärgil arendame unikaalset infosüsteemi.
Markland Trade OÜ on kahel viimasel aastal jõudnud Gaselli TOP nimekirja. Krediidiinfo AS on andnud välja Eduka Eesti Ettevõtte tunnistused aastatel 2206 (A), 2007 (A), 2008 (AA), 2016 (AA). Aastal 2017 viidi kogu tegevus vastavusse ISO 9001:2015 nõudmistega.
Marklandis töötavad avatud silmaringiga, hakkajad, uuendusmeelsed ning toredad inimesed.