Ventilatsioonilukksepp
Tööpakkumise number #834387

Comfort AE AS
Järvamaa

Töö kirjeldus

Ventilatsioonisüsteemide ehitus, seadmete paigaldus ja torustike monteerimine

Ootused kandidaadile

eelnev töökogemus
eesti keele oskus suhtlustasandil
B-kategooria juhiluba

Kasuks tuleb
ehituserialane ettevalmistus

Ettevõte pakub

Konkurentsivõimeline palk, ametiauto
sõbralik ja teotahteline töökollektiiv,

Tööpakkumise number
#834387

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

4 p. tagasi
HOOLDUSTEHNIK STOKKERI TÖÖRIISTAKESKUSES Stokker AS
4 p. tagasi
HOOLDUSTEHNIK STOKKERI TÖÖRIISTAKESKUSES Stokker AS • Järvamaa
Järvamaa
5 p. tagasi
MÜÜJA IMAVERE KAUPLUS (COOP JÄRVA) Coop Järva
5 p. tagasi
MÜÜJA IMAVERE KAUPLUS (COOP JÄRVA) Coop Järva • Järvamaa
Järvamaa
VIP 1
nädal tagasi
PAIDE JAZZ PESUTÄNAVA OPERAATOR OSALISE TÖÖAJAGA Express Pesulad OÜ
1
PAIDE JAZZ PESUTÄNAVA OPERAATOR OSALISE TÖÖAJAGA Express Pesulad OÜ • Järvamaa
Järvamaa
UUS
päev tagasi
HOMMIKUNE TÖÖ PUHASTUSTEENINDAJALE PAIDE KESKLINNAS SOL Baltics OÜ
UUS
päev tagasi
HOMMIKUNE TÖÖ PUHASTUSTEENINDAJALE PAIDE KESKLINNAS SOL Baltics OÜ • Järvamaa
Järvamaa
VIP 1 UUS
2 p. tagasi
ELEKTRIK-AUTOMAATIK Fibenol OÜ
1 UUS
2 p. tagasi
ELEKTRIK-AUTOMAATIK Fibenol OÜ • Järvamaa
Järvamaa
Vaatan kõiki