Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #517994

VENTILATSIOONILUKKSEPP (Helsingi) - KIIRE!!

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume tööd Soomes Helsingi piirkonnas kogemustega VENTILATSIOONILUKKSEPPADELE.

Ootused kandidaadile

NÕUTAV:
- eelnev töökogemus nõutud alal
- jooniste lugemisoskus
- tööks vajalike käsitööriistade olemasolu

EELDAME:
- postitiivsust
- tugevat töötahet
- motiveeritust
- valmidust iseseisvaks tööks
- karskeid eluviise (sinasõprus alkoholiga EI TULE KASUKS)

KASUKS TULEB:
- Soomes kehtivate tööturva- ja tuletöökaartide olemasolu
- oma auto kasutamise võimalus
- soome või inglise keele oskus suhtlustasandil
- Soomes töötamise kogemus

Ettevõte pakub

- Soome standarditele vastavat palka
- vajadusel organiseerime majutuse
- vajadusel abistame nõutavate ohutuskaartide koolitustele registreerimisel

Lisainfo

NB! ÄRA KANDIDEERI, KUI SUL ESINEB PROBLEEME ALKOHOLIGA!

Tööpakkumise number
#517994

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
9. märts 2018
Kuulutus sisestati:
8. veebruar 2018

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem