Värsked tööpakkumised

Ventilatsioonidetailide valmistamine (plekksepp)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 583762

Tööpakkumise number

583762

Töö kirjeldus

Erinevad operatsioonid plekist ventilatsioonikanalite valmistamisel

Nõudmised kandidaadile

Kasuks tuleb eelnev metallitööde töökogemus
Hea tehniline taip
Valmidus meeskonnatööks ja pidevaks enesearenguks
Korrektsus, täpsus, lojaalsus ning töötahe

Ettevõte pakub

Pakume eriväljaõpet, huvitavat ja vaheldusrikast tööd
Sõbralikku ja kokkuhoidvat kollektiivi
Kaasaegseid töötingimusi ja töövahendeid
Kvaliteetseid tööriideid ja turvavarustust
Motiveeritud töötasu
Stabiilset töökohta

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
4. aprill 2019
Kuulutus sisestati:
6. märts 2019

Factory Seven OÜ toodab Sauel tööstuslikke ventilatsioonisüsteemide komponente, sh kandilised ventilatsioonitorud, kubud, katuseotsikud jne.

Ettevõtte strateegiaks on laiendada pidevalt tootevalikut ning liikuda keerulisemate ventilatsioonisüsteemide ning toodete arendamise ja tootmise poole.