Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #45864

VENTILATSIOONI PROJEKTIJUHT

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Ventilatsiooni projektide leidmine, juhtimine ja läbiviimine.
  • Materjalide sisseostu organiseerimine ja materjaliarvestuse pidamine.
  • Dokumentatsiooni vormistamine.
  • Tööde järelevalve ja kontroll.
  • Aruandlus.
  • Töö toimub üle Eesti.

Ootused kandidaadile

  • Tehniline kõrg- või rakenduslik eriharidus.
  • Eelnev projektijuhtimise töökogemus.
  • Projektide lugemise oskus.
  • Eelnev kogemus ventilatsiooniseadmete ja -süsteemide paigaldusel/hooldusel.
  • Eesti keele valdamine kõnes ja kirjas.
  • Vene ja inglise/soome keelest arusaamist kõnes ja kirjas.
  • Kesktasemel arvuti kasutamise oskus.
  • Loogiline mõtlemine ja tehniline taip.
  • Hea suhtlemisoskus ja viisakus.
  • Kohusetundlikkus.
  • Täpsus ja korrektsus.
  • Autojuhilubade olemasolu.
  • Iseseisva ja meeskonnatöö oskus.
  • Valmisolek töölähetusteks nii Eestis kui välismaal.

  • Palju huvitavat ja vastutusrikast tööd arenevas ettevõttes.
  • Erialast lisakoolitust ja –väljaõpet.
  • Vajalikke tööriideid, tööriistu ja muid töövahendeid.
  • Kompensatsiooni isikliku auto kasutamise eest ja hilisemat ametiautot.
  • Isiklikku sidevahendit.
  • Ametlikku ja konkurentsivõimelist palka (põhipalk + osakonna käibe ja kasumi tulemus %) alusel.

Lisainfo

Kasuks tuleb:

  • Teadmised jahutuse-, kütte-, automaatika- või elektri vallast.

Tööpakkumise number
#45864

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
23. juuni 2005
Kuulutus sisestati:
25. mai 2005

Sisekliima Grupp on moodustunud tehnosüsteemidega tegelevatest ettevõtetest, kes koos soovivad pakkuda kliendile täielikku ja täiuslikku lahendust projekteerimisest hoolduseni.
Sisekliima Ventilatsioon OÜ põhiliseks tegevusalaks on ventilatsiooniseadmete ja -süsteemide müük ja paigaldus.

Seoses tööde mahu kasvuga otsime oma meeskonda uusi töötajaid.

Vaata rohkem