Värsked tööpakkumised

Ventilatsiooni paigaldaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 457195

Tööpakkumise number

457195

Töö kirjeldus

Pakkuda koheselt tööd Tallinnas ventilatsioonipaigaldajale. Töö ülesanneks on:
- Kandiliste ja ümmarguste õhutorude montaaž
- Tuletõkke- ja reguleer klappide, summutite, jaoturite paigaldamine
- Vent. agregaadite paigaldamine ja ühendamine
- Võimalusel tule- ja soojusvilla isolatsiooni paigaldamine

Для объекта в Таллинне требуется монтажник вентиляционных систем. В обязанности входит:
- Установка воздуховодов прямоугольного и круглого сечения
- Установка пожарных клапанов, глушителей, регулировочных клапанов, вытяжных и приточных распределителей
- Установка и соединение вентиляционных агрегатов
- При возможности установка пожарной и тепловой изоляции

Nõudmised kandidaadile

- Eelnev töökogemus ventilatsiooni paigaldamisel
- Tehniliste jooniste lugemisoskus
- Valmidus teha tööd väljaspool tavalist graafikut
- Oskus töötada iseseisvalt ning meeskonnas

Kasuks tuleb vene keele oskus ning B-kategooria autojuhiload.

- Опыт работы по монтажу вентиляции
- Умение читать чертежи
- Готовность работать вне нормированного графика
- Способность работать самостоятельно и в коллективе

Приветствуется владение эстонским языком и наличие прав категории "В"

Ettevõte pakub

- Motiveerivat töötasu
- Tööd stabiilses ettevõttes
- Arengu- ja karjäärivõimalusi
- Sobivusel pikaajalist koostööd, ka välismaal

- Конкурентная заработная плата и компенсации
- Работа в стабильном предприятии
- Возможность обучения, развития и карьерного роста
- Постоянная работы для подходящих кандидатов, т.ч. зарубежом.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
23. veebruar 2017
Kuulutus sisestati:
25. jaanuar 2017
Brutopalk:
Alates 7 kuni 10 EUR tunnis

Skat-Keskus OÜ on Eesti erakapitalil põhinev ettevõte, mis alustas tegevust 1999. aastal. Meie ettevõtte pakub oma klientidele kompleksteenuseid ventilatsiooni-, konditsioneerimis-, automaatika- ja elektrisüsteemide projekteerimise, montaaži ja teenindamise osas.