Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #27543

Ventilatsiooni objektijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ventilatsiooni objektijuht tegeleb ventilatsioonitööde organiseerimisega ehitusplatsil, varustamisega, vajadusel ka paigaldustöödega. Ameti eesmärk on juhtida objekti töid kasumlikult objekti algusest lõpuni ning lahendada enamik tekkivatest probleemidest.

Ootused kandidaadile

  • eelnev kogemus ventilatsiooni projektijuhina/objektijuhina
  • teadmised projektijuhtimisest ja tööde organiseerimisest
  • inimestega suhtlemise oskus
  • oskus eelarvestada ja koostada hinnapakkumisi
  • projekti lugemise oskus
  • arusaamine kuludest ja tuludest
  • arvuti kasutamise oskus tavakasutaja tasemel
  • B, C-kategooria autojuhiload
  • iseseisvus, initsiatiivikus

Ettevõte pakub

  • huvitavat tööd arenevas kollektiivis
  • töötulemustele vastavat konkurentsivõimelist palka
  • enesearendamise võimalusi
  • töösuhte kindlust
  • mitmeid soodustusi

Lisainfo

  • Eelistuse saavad hakkajad ja iseseisvad inimesed, kes oskavad teha meeskonnatööd.
  • Sooviavaldused saata kas läbi CV keskuse või

    Ivar Ulmre
    Tegevdirektor, Juhatuse esimees
    E-post ivar@sisekliima.ee
    GSM 5088213

Tööpakkumise number
#27543