Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #27505

Ventilatsiooni lukksepp

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ventilatsiooni lukksepp tegeleb ventilatsiooni paigaldustöödega.

Ootused kandidaadile

  • eelnev ventilatsiooni paigaldaja kogemus
  • B-kategooria autojuhiload
  • iseseisvus, initsiatiivikus

Ettevõte pakub

  • huvitavat tööd arenevas kollektiivis
  • töötulemustele vastavat konkurentsivõimelist palka
  • enesearendamise võimalusi
  • töösuhte kindlust
  • mitmeid soodustusi

Lisainfo

  • Eelistuse saavad hakkajad ja iseseisvad inimesed, kes oskavad teha meeskonnatööd.
  • Sooviavaldused saata kas läbi CV keskuse või

    Ivar Ulmre
    Tegevdirektor, Juhatuse esimees
    E-post ivar@sisekliima.ee
    GSM 5088213

Tööpakkumise number
#27505