Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #38338

Ventilatsiooni lukksepp

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

*ventilatsioonisüsteemide paigaldus, projektijuhi poolt etteantud ülesannete täitmine.
*vajadusel objektidel viibimine üle Eesti.

Ootused kandidaadile

*ausus, kohusetundlikkus, lojaalsust
*eelnev erialane töökogemus (ei ole väga oluline, aga tuleb kasuks)
*eelnev ehitusalane töökogemus (ei ole oluline, aga tuleb kasuks)
*eesti keele oskus (algaja)
*vene keele oskus (ei ole oluline, aga tuleb kasuks)
*kiire mõtlemis- ja organiseerimisvõime
*optimistlik ellusuhtumine

Ettevõte pakub

*arenguvõimalusi
*huvitavat ja iseseisvat tööd arenevas ettevõttes
*kaasaegset töökeskkonda ja -vahendeid
*töötulemustele vastavat töötasu
*vajalikku koolitust
*võimalust eneseteostuseks ja väljaõpet
*vajadusel meie poolset transpordi vahendid tulevikus (auto, kaubik)

Lisainfo

Oleme nõus võtma tööle nimetatud ametikohale ka välljaõppega ( tingimuseks ausus ja lojaalsus).
Kasusks tuleb: B-katekoorja juhiluba

Tööpakkumise number
#38338