https://www.cvkeskus.ee/86215

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Venemaa regioonijuht (töökoht St.Peterburgis)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 86215

Tööpakkumise number

86215

Töö kirjeldus

Seoses jaekaubanduse arendamise ning uute esinduskaupluste avamisega Loode-Venemaal võetakse tööle OÜ Skano Venemaa regioonijuht, kelle töökoht on St.Peterburgis.

Sa juhid Skano müügisalongide avamisprojekte ning hiljem vastutad nende igapäevase toimimise eest. Sa viid ellu ettevõtte jaekontseptsiooni ning turundusprojekte, koostad ja jälgid eelarvet, otsid vajaliku personali ning koordineerid ja kontrollid esindussalongide tööd. Sinu ülesanne on edasimüügikanalite leidmine ning OÜ Skano esindamine väljaspool ettevõtet töövaldkonnaga seotud küsimustes. Sa raporteerid OÜ Skano juhatajale Eestis.


Nõudmised kandidaadile

Ootame Sind kandideerima, kui Sul on kõrgharidus, juhtimise ja/või projektijuhtimise kogemus ning väga hea vene keele oskus. Sa oled iseseisev, heade organiseerimisvõimetega ning tulemusele orienteeritud. Sa tuled hästi toime muutuste ja uue keskkonnaga. Töö eeldab Sinult valmisolekut kolida St.Peterburgi.


Ettevõte pakub

Skano pakub Sulle head võimalust realiseerida end ettevõtte ambitsioonikate eesmärkide saavutamisel põnevas keskkonnas ning korralikku töötasu.Asukoht:
Välismaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
11. detsember 2006
Kuulutus sisestati:
22. november 2006

FIRMA NIMI PEIDETUD

SKANO on AS Viisnurga mööblitoodete kaubamärk. Viisnurga tütarettevõttel OÜ-l Skano on oma esinduskauplus Tallinnas Järve Keskuses ning 100% osalusega tütarfirma SIA Skano Lätis, mis opereerib Skano esinduskauplust Riias. Viisnurga mööblidivisjoni strateegia põhisuunaks on mööbli jaekaubanduse aktiivne arendamine ning esinduskaupluste avamine lähiturgudel s.h. Venemaal ja Ukrainas. AS Viisnurga aktsiad on noteeritud Tallinna Väärtpaberibörsi lisanimekirjas ning ettevõtte tuumikomanik on OÜ Trigon Wood. Lisainfo Internetis: www.skano.ee ja www.viisnurk.ee.