Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #314159

Vene restorani kelner

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Restorani kelner pakub igapäevaselt meie klientidele erilist ja omanäolist teenindust. Oma töös juhindub kelner teenindusstandarditest serveerides toite ja jooke. Kelner on usladusväärne ning annab tööl olles endast alati parima.

Ootused kandidaadile

vanus vähemalt 21 eluaastat
varasem töökogemus kelnerina vähemalt kaks aastat
kliendile orienteeritus
väga hea eesti keele, inglise keele ja vene keele oskus
soome keele oskus suhtlustasandil
usaldusväärsus, ausus, korrektsus

Ettevõte pakub

konkurentsivõimelist palka
omatöötaja soodustusi
meeldivat meeskonda
kaasaegset töökeskkonda

Tööpakkumise number
#314159

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
11. oktoober 2013
Kuulutus sisestati:
11. september 2013

Meriton Grand Conference & Spa hotellis asub hubane Vene restoran Balalaika. A la carte menüüs on esindatud kõik Vene köögi hitid - oma koha leidnud nii pliinid kui kalamari, kiievi kotlet ja strooganov, sõrnikud ja vareenikud.
Balalaika on gastronoomiaauhinna "Hõbelusikas 2013" üks nominente kategoorias "Parim autentne rahvusköök".

Vaata rohkem