Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #455232

Vene keele oskusega müügiesindaja

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Meie tegus ja noor kollektiiv ootab täienduseks ambitsioonikat ja ettevõtlikku kolleegi!

Ootused kandidaadile

* oskus töötada iseseisvalt ja meeskonna liikmena,
* infotehnoloogiliste vahendite kasutamisoskus
* B kategooria juhiluba (kasuks tuleb)
* eesti keele oskus
* vene keele oskus
* hea analüüsivõime ja läbirääkimiskogemused, täpsus ja korrektsus

Ettevõte pakub

* huvitavat ja vaheldusrikast tööd
* arenguvõimalusi
* mitmekülgset ja vastutusrikast tööd
* head motivatsioonipaketti (põhipalk+tulemustasu, kaasaegsed töövahendid)

Tööpakkumise number
#455232