Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #178442

Vene keele õpetaja

Firma nimi peidetud
Raplamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Vene keele õpetaja tööülesanneteks on vene keele (B-keele) õpetamine 6. - 9. klasside õpilastele. On moodustatud õpperühmad. Meie õpperühmades on palju edukaid ja õppimistahtelisi õpilasi. Võimalik ka ringitöö, et pakkuda tõsistele õpihuvilistele enam. Vajame aktiivset ja ettevõtlikku õpetajat. Väga oluline on õpetaja positiivne suhtumine lastesse ja maailma. Palk sõltub õpetaja töömahust ja - panusest oluliselt

Töö uues koolimajas koos heade kolleegidega. Palju õpilasi. Vajadus ja võimalus olla klassijuhataja. Rohked võimalused eneseteostamiseks. On olemas võimalused töörõõmuks ja enesearendamiseks. Arenev keskkond koolis ja alevikus

Kool teeb aastaid rahvusvahelist koostööd mitmete koolidega.

Nõudmised kandidaadile

  • vastavus HTM kvalifikatsiooninõuetele
  • kasuks tuleb eelnev töökogemus

Õpetaja kasutada on tööruum ja arvuti. Õpperühmade suurus on tavaliselt kuni 14 õpilast. Võimalused täiendkoolituseks. Pakume vajadusel elamispinda 1-toalises ametikorterites või abistame sobiva üürikorteri leidmisel.

Lisainfo

kandideerimiseks esitada:

1) haridust tõendavate dokumentide koopiad
2) CV
3) muud kvalifikatsiooni tõendavad tdokumendid

Tööpakkumise number
#178442

Asukoht:
Raplamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 10000 €/kuus
Kuulutus aegub:
8. august 2009
Kuulutus sisestati:
19. mai 2009
Lisainfo palga kohta:
vähemalt, palk sõltub oluliselt kvalifikatsioonist, tarifitseeritud koormusest ja tööpanusest

Kehtna Põhikoolis õpib 190 õpilast ja töötab ja 18 õpetajat. Kool on jätkusuutlik ja õpilaste arvu liigne vähenemine meid ei ohusta . Õpilaste ja õpetajate koostöö on olnud tulemuslik ja õpilased on konkurentsivõimelised. Seetõttu toimub koolis nii mõndagi huvitavat. Koolil on aktiivsed rahvusvahelised kontaktid mitmetes ühisprojektide osalemise kaudu. Ükski hea idee pole meie juures realiseerimata jäänud. Kool asub arenevas asulas Kehtnas, maakonnakeskusest Raplast 10 km kaugusel. Toimub hoone etapiviisiline renoveerimine.

Vaata rohkem