https://www.cvkeskus.ee/238325

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Vene keele õpetaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 238325

Tööpakkumise number

238325

Töö kirjeldus

Auditoorse õppe läbiviimine erinevate erialade õpilastele nii üldhariduslikus õppeaines vene keel kui kutsealastes õpingutes kutsealane vene keel.


Nõudmised kandidaadile

Õpetaja kvalifikstsiooninõuetele vastavus:
1. Pedagoogiline kõrgharidus õpetatavas ainevaldkonnas või
2. muu kõrgharidus õpetatavas ainevaldkonnas ja läbitud 160t. pedagoogika kursus.


Ettevõte pakub

Haridustehnoloogiline tugi. Enesetäienduse võimalused, osalemine rahvusvahelistes projektides. Korraline puhkus talvisel koolivaheajal ja juuli kuus suvel. Kooli raamatukogu kasutus, oma õppeklass alates 2011/2012 õppeaastast.


Lisainfo

Töötamine valdkonnajuhi alluvuses, kes planeerib valdkonna õpetajate töökoormuse jaotuse kuude lõikes, garanteerib vajalike töövahendite ja materjalidega, määrab vajadusel mentori aastaks. Suunab õpetajaid täiendkoolitustele, õppekäikudele õpilastega, teeb koostööd kooli teiste valdkondade juhtidega. Planeerib õppekavajärgsete eksamite graafiku, viib läbi tunnivaatlusi ja sisehindamist oma valdkonnas.


Asukoht:
Lääne-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
1. oktoober 2011
Kuulutus sisestati:
1. september 2011

FIRMA NIMI PEIDETUD

Rakvere Ametikool on suurim kutseõppeasutus Lääne-Virumaal, milles õpib päevases õppevormis 850-900 õpilast erinevates erialavaldkondades. Õppijad on eelnevalt omandanud kas põhihariduse või keskhariduse. 2010 aastal valmis Rakvere Ametikooli uus B korpus - õppetöökojad ja erialaklassid. Hetkel renoveerimisel kooli peahoone, milles alustame õppetööd taas järgneval õppeaastal. Koolil on õpilaskodu. Täiskasvanute koolituse osakonnas osaleb täiend- ja ümberõppekursustel igal aastal 900 - 1000 täiskasvanut.