Värsked tööpakkumised

Velsker või veterinaar

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 112905

Tööpakkumise number

112905

Töö kirjeldus

Velskri või veterinaari töö sisuks on OÜ Tõhela Farmid loomade ravi ja seemendamine.

Nõudmised kandidaadile

Oled selle töö jaoks sobiv kandidaat, kui:
• Sul on veterinaariaalane haridus;
• Sul on olemas B-kategooria autojuhiload;
• tunned kontoritöö tasemel arvutit;
• oled aus ja kohusetundlik
• ning soovid põllumajandusettevõttes töötada.

Pakume Sulle korterit, meeldivat kollektiivi, koolitusvõimalusi, väljakutseid pakkuvat tööd ning konkurentsivõimelist palka.

Lisainfo

Kui OÜ Tõhela Farmid velskri-veterinaari koht Sinus huvi tekitas, siis võta meiega ühendust ning kandideeri. Ametikoha kohta saad täpsemat informatsiooni OÜ Tõhela Farmid tegevdirektorilt telefonil 521 8558.

Asukoht:
Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
2. juuli 2007
Kuulutus sisestati:
18. juuni 2007

AS Ühinenud Farmid on Eesti ja Austria osalusega põllumajandusettevõte, mille põhiliseks tegevusalaks on piimatootmine. AS Ühinenud Farmid koondab enda alla 11 tütarettevõtet peamiselt Lõuna- ja Lääne-Eestis, kuid ka Harjumaal ja Lääne-Virumaal.

AS Ühinenud Farmid tütarettevõte Tõhela Farmid OÜ asub Pärnumaal Tõstamaa vallas Tõhela külas, u 40 km kaugusel Pärnust. OÜ Tõhela Farmidel on hetkel ligi 300 pealine lüpsikari ning 23 töötajat.