Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #635657

Veinivalmistaja

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Veinide käärima panemine vastavalt etteantud retseptuurile. Veinimaterjalide segamine vastavalt retseptidele.

Ootused kandidaadile

Kohusetunne ja vastutusvõime, usaldusväärne ja täpne, oskus efektiivselt kasutada aega, hea pingetaluvus, füüsiline vastupidavus.
Valmisolek töötada niiskes ja jahedas, töö toimub veinikeldrites.
Vene keele oskus on nõutud.

Ettevõte pakub

Väljaõpet ettevõttes kohapeal.
Huvitavat, mitmekesist tööd arenevas ja muutuvas rahvusvahelises ettevõttes.
Tööaega E-R 8:00 kuni 16:30
Transpordi võimalust Rakverest.

Tööpakkumise number
#635657

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
13. veebruar 2020
Kuulutus sisestati:
15. jaanuar 2020

Oleme väike aga tubli naturaalseid puuvilja-marjaveine tootev tehas Lääne-Virumaal, asume Vinni vallas Viru-jaagupi lähedal.

Vaata rohkem