Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #217978

Veevarustuse- ja kanalisatsioonisüsteemide projekteerija / joonestaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Veevarustuse- ja kanalisatsioonisüsteemide projekteerimine

Ootused kandidaadile

- Teadmised veevarustuse ja kanalisatsioonisüsteemide tööst
- Tehniline taiplikkus
- Kasuks tuleb erialane kõrgharidus
- Hea arvutikasutamise oskus, sh projekteerimistarkvara AutoCAD
- Kasuks tuleb projekteerimistarkvara MagiCAD kasutamise oskus
- Hea eesti keele oskus nii kõnes kui kirjas
- Kasuks tuleb soome, inglise ja vene keele oskus
- Iseseisvus ja korrektsus tööülesannete täitmisel
- Pingetaluvus ja analüüsivõime
- Kasuks tuleb B-kategooria juhilubade olemasolu

Hea kandidaat on aktiivne ja ettevõtlik, kiire õppimisvõime ning positiivse ellusuhtumisega.

Ettevõte pakub

- Arenemisvõimalusi
- Võimalust töötada nooruslikus ja positiivses meeskonnas
- Kaasaegset töökeskkonda
- Konkurentsivõimelist töötasu

Tööpakkumise number
#217978

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
11. veebruar 2011
Kuulutus sisestati:
28. jaanuar 2011

AMECON OÜ on tegutsenud alates 2000. aastast. Oleme suurim ventilatsiooni-, kütte ja jahutussüsteemide reguleerimise/mõõtmisega tegelev ettevõte Eestis. Lisaks pakub AMECON OÜ oma klientidele tehnosüsteemide projekteerimist. Aastatega oleme pidevalt arenenud ja seega suudame täna pakkuda profesionaalseid lahendusi nii era- kui äriklientidele.

Vaata rohkem