Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #392410

Veevarustuse ja kanalisatsiooni välisvõrkude projekteerija

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • veevarustuse ja kanalisatsiooni välisvõrkude projektide koostamine

Nõudmised kandidaadile

  • erialast kõrgharidust (keskkonnatehnika)
  • kasuks tuleb erialale vastava kutsetunnistuse olemasolu
  • kasuks tuleb eelnev VK välisvõrkude projekteerimise kogemus
  • kasuks tuleb gaasivarustuse ja soojusvarustuse välisvõrkude projekteerimise kogemus
  • väga head arvuti kasutamise oskust ja kiiret tarkvara omandamist (projekteerimistarkvara, sh Autodesk ja MS Office tarkvara)
  • väga head eesti keele oskust, inglise ja vene keele oskust vähemalt suhtlustasandil
  • kohusetundlikkust ja täpsust
  • oskust ja soovi teha meeskonnatööd
  • soovi arendada ennast ja ettevõtet

  • huvitavat ja vaheldusrikast tööd Eesti ühes edukamas projekteerimisettevõttes
  • võimalust töötada professionaalses, meeldivas ja sõbralikus kollektiivis
  • häid töötingimusi ja kaasaegseid töövahendeid
  • koolitus- ja enesetäiendamise võimalusi
  • saavutustele vastavat tunnustust ja konkurentsivõimelist töötasu

Tööpakkumise number
#392410

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
17. september 2015
Kuulutus sisestati:
19. august 2015

K-Projekt AS on pikaaegse kogemusega Eesti projekteerimisettevõte, mis on tegutsenud oma valdkonnas juba alates 1988. aastast. Oleme spetsialiseerunud hoonevälistele projekteerimistöödele: teed, platsid, parklad; liikluskorraldused; liikluse modelleerimine; tehnovõrgud ja –rajatised; detailplaneeringud jms.
Meie eesmärgiks on pakkuda professionaalset ja kliendisõbralikku projekteerimisteenust Tallinnas ning mujal Eestis.
K-Projekt AS kuulub Eesti Projektbüroode Liitu, omame standarditele ISO 9001 ja ISO 14001 vastavaid kvaliteedi- ja keskkonnajuhtimissertifikaate.

Vaata rohkem