Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #701407

Veevärgilukksepp puurkaevuosakonda

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tööülesanded:

  • Veepuhastus-, survetõsteseadmete, puurkaevud kontroll, hooldus ja remont, avariide kõrvaldamine.
  • Osakonna kasutuses olevate hoonete, rajatiste ja territooriumide korrasoleku korraldamine ja tagamine.
  • Protsesside automaatjuhtimisesüsteemide opereerimine.
  • Hooldus-, remondi– ja ehitustööde teostamine ühisveevärgi ja -kanalisatsioonirajatistel.
  • Valved, töövälisel ajal

Ootused kandidaadile

  • Kesk- või keskerihariduse olemasolu
  • Tehniline taiplikkus
  • Arvuti kasutusoskus
  • Teadmised vee– ja kanalisatsiooni rajatiste opereerimisest
  • Tehniliste jooniste lugemisoskus
  • Iseseisev analüüsivõime ja ettenägelikkus
  • B kategooria juhiluba

Kasuks tulevad teadmised elektrotehnikast ja

automaatikast.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume

  • Stabiilset töösuhet
  • Konkurentsivõimelist töötasu
  • Huvitavat ja mitmekesist tööd
  • Tööd Eesti ühes suurimas vee-ettevõttes

Kasuks tuleb C ja CE kategooria juhtimisõigus

Tööpakkumise number
#701407

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
5. juuni 2021
Kuulutus sisestati:
7. mai 2021

Tartu Veevärk varustab tartlasi puhta joogiveega. Lisaks juhime ära ja puhastame reovee. AS-i Tartu Veevärk haldusala vajab päevas keskmiselt 14 000 – 15 000 m3 puhast joogivett. Tartu joogivesi on puhas ja vastab kõikidele normidele. Tartu Veevärgiga on liitunud 99,9% Tartu linna elanikest, mis teeb meist ühe parima katvusega veevärgi Eestis.

Vaata rohkem