Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #745157

Veevärgilukksepp

CVKeskus.ee klient
Keila, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Peamiseks tööülesandeks on vee- ja kanalisatsioonirajatiste hooldus- ja remonditööde teostamine.

Ootused kandidaadile

  • tehniline taip ja jooniste lugemise oskus;

  • valmisolek töötamiseks töövälisel ajal;

  • B-kategooria juhtimisõigus;

  • arvuti kasutamise oskus;

  • eesti keele oskus, kasuks tuleb vene ja/või inglise keele oskus.

  • töökohapõhist õpet, võimalust saada veekäitlusoperaatori kutsetunnistus;

  • stabiilset töösuhet ja head töötasu;

  • ettevõttes kehtivaid soodustusi.

Tööpakkumise number
#745157

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
23. detsember 2021
Kuulutus sisestati:
23. november 2021

AS Keila Vesi tegutseb alates 1997.aasta 1.juulist. Ettevõtte põhiülesandeks on varustada Keila linna puhta joogiveega ning koguda ja puhastada linna heitvett. Lisaks pakume ka kinnisvarakeskkonna korrashoiu teenuseid, paigaldame ja hooldame liiklusmärke ning tänavavalgustust.

Vaata rohkem