Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #638576

Veevärgi lukksepp/Сантехник слесарь

CVKeskus.ee klient
Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ühisveevärgi ja - kanalisatsiooni taristu hooldus- ja remonditööd
Cодержание и ремонт коммунальной инфраструктуры водоснабжения и канализации

Ootused kandidaadile

Valmisolek töötada üle Eesti
Готовность работать по всей Эстонии

Kasuks tuleb:
Töökogemus ühisveevärgi ja -kanalisatsiooni hooldus- ja ehitustöödel
Pофессиональный опыт эксплуатации и строительства систем коммунального водоснабжения и канализации

Oskus käsitleda erinevat tehnikat
Возможность обрабатывать и контролировать различные техники

Ettevõte pakub

Stabiilset tööd
Cтабильная работа

Kindlat sissetulekut
Стабильный заработок

Objekte Ida- Virumaal
Объекты в Идe-Вирумаа

Tööpakkumise number
#638576

Asukoht:
Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 1500 €/kuus
Kuulutus aegub:
4. märts 2020
Kuulutus sisestati:
6. veebruar 2020

Trassiehitus OÜ on 2010 aasta maikuus tegevust alustanud ettevõte.
Trassiehitus OÜ põhitegevuseks on veevarustuse- ja kanalisatsiooni välisvõrkude ehitamine.
Äriideeks on kvaliteetse ja laiapõhjalise eriehitusteenuse (vesi, kanal, sadevesi, drenaaž) pakkumine Eesti, eelkõige Lõuna-Eesti ehitusturul, kus oleme ligi kaheksa aastaga saavutanud arvestatava turuosa trassiehituse alal.
Trassiehitus OÜ missiooniks on pakkuda kvaliteetset ja kiiret ehitusteenust nii suurtele (AS Tartu Veevärk, AS Emajõe Veevärk) kui ka väikestele tellijatele töötades alati professionaalse ning motiveeritud meeskonnaga.

Vaata rohkem