Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #60483

Veespetsialist

CVKeskus.ee klient
Jõgevamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • vee erikasutuslubade menetlemine
  • vee kasutusõiguse tasu ja heitvee saastetasu kalkulatsioonide kinnitamine
  • veehaarete vee kvaliteedi, eesvoolude ja heitvee seire- ja kontrollproovide andmebaaside pidamine
  • põhja- ja pinnavee seires osalemine
  • veealastes küsimustes nõustamine

Ootused kandidaadile

  • keskkonnaalane kõrgharidus
  • soovitavalt varasem töökogemus
  • väga hea eesti keele oskus, suhtlustasandil inglise keele oskus
  • väga head arvuti kasutamise oskused (teksti- ja tabeltöötlus, andmebaasid)
  • projektijuhtimise kogemus
  • B-kategooria autojuhilubade olemasolu

Ettevõte pakub

  • võimalusi enesetäiendamiseks
  • mitmekülgset ja iseseisvat tööd
  • avaliku teenistuse seadusest tulenevaid hüvesid (35 päeva puhkust, õppelaenu kustutamist jms)

Lisainfo

Lisainfo tel 776 2410

Tööpakkumise number
#60483