Värsked tööpakkumised

Veepumplate tehniline operaator

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 418615

Tööpakkumise number

418615

Töö kirjeldus

  • Opereerimis ja hooldustoimingute teostamine veepumplates ja vajadusel veetootmises
  • Seadmete töö kontroll, etteantud survereziimi , vee- ja elektrienergia optimaalse kulu tagamisel
  • Veepuhastusprotsessi seadmete: filter, mikser, aeratsiooniseadmed, UV-seade, mudakoguja töö kontroll ja väikehooldus
  • Joogivee mahutite seisundi hindamine, pesuks ettevalmistamine ja pesemine
  • Vajalike andmete kogumine ja arvutisse sisestamine aruanneteks

Nõudmised kandidaadile

  • B-kategooria juhilubade olemasolu
  • Keskharidus
  • Arvuti kasutamise oskus (tabel- ja tekstitöötlus)
  • Eesti keele valdamine kõnes ja kirjas ning vene keele suuline oskus

Ettevõte pakub

  • Stabiilset tööd Eesti suurimas vee-ettevõttes
  • Põhjalikku väljaõpet kogenud kolleegi juhendamisel
  • Kvalifikatsioonile vastavat tasu eest, millele võib lisandub heade tulemuste korral aastatulemustasu
  • 7 päeva talvepuhkust lisaks põhipuhkusele, kokku 35 päeva aastas
  • Töötajasõbralikku töökeskkonda, sh soodne toitlustus, sportimisvõimalused, ühisüritused jmt

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
2. mai 2016
Kuulutus sisestati:
13. aprill 2016

AS Tallinna Vesi 320 töötajat annavad endast iga päev parima, et tagada 1/3 Eesti elanikest kvaliteetne joogivee- ja kanalisatsiooniteenus. Soovime olla juhtiv ettevõte keskkonnahoidlikkuse, klienditeeninduse ja tööprotsesside efektiivsuse osas. Senise töö tulemuslikkuse kinnituseks on EMAS tunnistus, mis väljastati AS-le Tallina Vesi esimesena Baltikumis. Töö meie ettevõttes on vastutusrikas ja sobib pühendunud spetsialistile, kes väärtustab meeskonnatööd, loovust ning kliendikesksust. Ettevõtte tegevuse ja majandustulemuste kohta saab lisainformatsiooni www.tallinnavesi.ee ja Tallinna Börsi kodulehelt www.ee.omxgroup.com