Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #146136

Veepuhastuse filtrite paigaldajad/vahetajad

CVKeskus.ee klient
muu
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Koostöös Shotimaal tegutseva personaliotsingufirmaga otsime töötajaid järgmisele ametikohale. Veepuhastuseks kasutatavate filtrite paigaldajad/vahetajad.
Tööülesanded on veepuhastusjaamades, mis asuvad kõikjla Inglismaal ja Shotimaal, filtrite vahetamine. Töö on kohati füüsiliselt raske. Vajalik valmisoleks nö pikkadeks vahetusteks (reegline 50 - 60 tundi nädalas. Tööandjal on riiklik tellimus-leping veevarustus ettevõtetega, mistõttu tööde maht on kohati väga suur.

Ootused kandidaadile

# inglise keele oskus suhtlemistasandil. See on vajalik, sest enne tööle asumist tuleb suhelda/läbida töövestlus Shotimaa personalifirma esindajaga inglise keeles
# soov töötada Shotimaa ning Inglismaa erinevates piirkodades
# kasuks tuleb hea füüsiline vorm, eelnev ehituses või vee-kanalisatsiooni valdkonnas töötamise kogemus või eelnev mehhaaniliste seadmetega töötamise kogemus
# aktiivsus, sõbralikkus, positiivne ellusuhtumine

Ettevõte pakub

# uusi väljakutseid
# majutuse võimalust
# päevarahasid komandeeringus ca 700-800 krooni öö-päevas liskas palgale
# töötamise võimalust inglise keelses keskkonnas ning ka ületundide võimalust

Lisainfo

Asukoht Shotimaa, Inglismaa

Tööpakkumise number
#146136

Asukoht:
muu
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 130 - 140 €/tunnis
Kuulutus aegub:
11. aprill 2008
Kuulutus sisestati:
28. märts 2008
Lisainfo palga kohta:
alates 6.50 inglise naela tunnis, ületunnid alates 50 töötunnist nädalas makstakse 1,5-kordselt

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem