Värsked tööpakkumised

Veemajanduse hooldustehnik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 455309

Tööpakkumise number

455309

Töö kirjeldus

• Vee- ja kanalisatsioonitorustike hooldus, remont ja renoveerimine
• Osalemine pumbamajade ja pumplate jooksvas remondis ja hooldusel
• Veemõõdusõlmede hooldus ja veearvestite vahetamine
• Tellimustööde teostamine
• Avariiväljasõidud vastavalt graafikule

Nõudmised kandidaadile

Varasem töökogemus torulukksepana või ehituse valdkonnas
•Jooniste lugemise oskus
•Eesti keele oskus
•Kaasaegsete toruehituse materjalide tundmine
•Valmisolek töötada väljaspool tööaega
•B- kategooria juhiload

Kasuks tuleb
•C ja E kategooria autojuhiload
•Vene keele oskus

Ettevõte pakub

- huvitavat ja vaheldusrikast tööd
- meeldivat kollektiivi
- kaasaegseid töövahendeid
- erialast täiendkoolitust
- sporditoetust
- pikaajalist töösuhet

Kandideerimiseks saada oma CV koos palgasooviga

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
9. veebruar 2017
Kuulutus sisestati:
11. jaanuar 2017

AS Saku Maja on Saku vallas 1993. aastast tegutsev kommunaalmajanduse ning kinnisvarahaldusega tegelev ettevõte. Samuti on ettevõttel ajaloolises Saku mõisas asuv koolitus- ja puhkekeskus.

AS Saku Maja eesmärgiks on oma klientidele usaldusväärsete ja mõistliku hinnaga elumugavusteenuste pakkumine. Kinnisvarahalduse ja kommunaalmajanduse arenguga kaasas käies pakume kliendile kõiki asjakohaseid teenuseid, vabastamaks elanikke kodu ülalpidamisega kaasnevatest argimuredest ning muutes kliendi elu võimalikult mugavaks ja probleemivabaks.

AS Saku Maja opereerida Saku vallas on 18 joogiveepumplat, 37 reoveepumplat ja 2 reoveepuhastit, mille kaudu osutatakse veeteenust ca 5000 elanikule. AS Saku Maja on viimastel aastatel teostanud väga suuri investeeringuid ühisveevärgi ja –kanalisatsiooni rajatistesse, et kaasajastada teenuse osutamiseks vajalikke süsteeme ning tagada klientidele kvaliteetne veeteenus.eelneva tööandja positiivne soovitus. Sinult ootame töökust, uuendusmeelsust, ausust, kohusetunnet ja korrektsust.