Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #300300

Veekeskuse baaridaam

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Klientide kiire, sõbralik ja professionaalne teenindamine veekeskuse baaris
  • Kokteilide valmistamine
  • Eripakkumiste tutvustamine ja pakkumine klientidele
  • Veekeskuse üldise korra hoidmine
  • Veekeskuse ja saunakeskuse pidev kontrollimine

Ootused kandidaadile

  • Varasem toitlustusteenindaja kogemus
  • Vanus vähemalt 21 eluaastat
  • Rõõmsameelsus ja kohusetunne
  • Täpsus , korrektsus
  • Väga hea inglise keele oskus
  • Vene ja soome keele oskus suhtlustasandil

Ettevõte pakub

  • Kaasaegset töökeskkonda
  • Noorusliku kollektiivi
  • oma töötaja soodustusi

Tööpakkumise number
#300300