Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #684785

Veekäitlusoperaator

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Veetöötlusjaamade ja reoveepuhastite toimivuse tagamine, sealhulgas hooldus-ja remonttööde tegemine.

Ootused kandidaadile

  • tehniline keskeriharidus
  • valmisolek töötamiseks valve ajal
  • arvuti kasutamise oskus
  • autojuhiload
  • meeskonnatöö oskus

Kasuks tuleb

  • elektritööde kvalifikatsioon
  • varasem töökogemus sarnases valdkonnas

Ettevõte pakub

  • väljaõpet ja erialaseid koolitusi

  • stabiilset töötasu alates 1200 eurot (bruto)

  • paindlikku tööaega

  • ettevõttesiseseid soodustusi, ühisüritusi

  • kaasaegset töökeskkonda, sõbralikku ja toetavat kollektiivi

Lisainfo

CV saata hiljemalt 28.02.2021 emailile: kommunaal(at)saarde.ee

Tööpakkumise number
#684785

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 1200 €/kuus
Kuulutus aegub:
25. veebruar 2021
Kuulutus sisestati:
26. jaanuar 2021

OÜ Saarde Kommunaal on täielikult Saarde vallale kuuluv ettevõte. Tagame elanikele ühisveevarustuse- ja kanalisatsiooni, õpilasliinide toimimise ning vallale lumetõrje-ja haljastusteenuse osutamise.

Vaata rohkem