Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #146815

Veebiturunduse spetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Loodava ametikoha eesmärgiks on toimivate müügikanalite integreerimine avatavasse jaeklientidele suunatud elektroonilisse kaubanduskeskkonda, selle toimimise tagamine ja info jooksev uuendamine.
Tööülesanded:

  • klientide andmebaasi loomine ja haldamine
  • klientide teenindamise logistiline lahendamine ja arendamine
  • müügikampaaniate planeerimine, korraldamine ja tulemuste analüüs
  • esitlus- ja reklaammaterjalide koostamine
  • tekstide kirjutamine ja tooteinfo tõlkimine
  • materjalide uuendamine veebikeskkonnas
  • eelarvete koostamine ja müügitulemuste aruandlus
  • esindamine kliendiüritustel ja messidel

Ootused kandidaadile

  • valmisolek uueks arendavaks väljakutseks
  • võime iseseisvalt otsustada, tegutseda ja vastutada
  • kõrgharidus või selle omandamine
  • väga hea eesti keele suuline ja kirjalik oskus
  • hea inglise keele oskus, vene keel suhtlustasandil
  • arvutiprogrammide hea kasutusoskus ja tehniline taip
  • kohusetunne, soov meeskonnatööks
  • loovus, tulemustele orienteeritus
  • valmisolek töötada osa aega Viljandimaal

Ettevõte pakub

  • võimalust uue äripotentsiaali loomiseks ja elluviimiseks
  • stabiilset ja perspektiivikat töökeskkonda arenevas firmas
  • meeldivat, sõbalikku ja töökat kollektiivi
  • head põhipalka ja lisaks tulemuspalka
  • lisakoolitust heade töötulemuste saavutamiseks
  • Tallinnas head asukohta ja tasuta parkimist

Lisainfo

Töökoht:
Tallinna müügiesindus või Karksi-Nuia kontor
Kasuks tuleb:

  • tekstiloome, tõlkimis- või toimetamisalane kogemus
  • teadmised või oskused (veebi)turundusest
  • autojuhtimise oskus

Tööpakkumise number
#146815

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
14. aprill 2008
Kuulutus sisestati:
3. aprill 2008
Lisainfo palga kohta:
Kandideerimisavalduses märkida palgasoov

AS EPP tegutseb alates 1991. aastast ja on hulgikaubanduse turul tuntud kooli-, kodu- ja tervisekaupade atraktiivse tooteportfelli ja kvaliteetse logistikateenuse poolest. Ettevõtte missiooniks on rikastada jaekaubandust maailmas tuntud kvaliteetsete toodetega ja tagada nende kättesaadavus kaubandusvõrgust. Firma müügiosakond asub Tallinnas Mustamäe teel ja aktiivsed müügiesindajad tegutsevad Eesti erinevates maakondades.

Vaata rohkem