Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #90680

Veebitoimetaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • www.SOOV.ee keskkonna arendamine ideede tasandil
  • bännerite haldamine www.SOOV.ee-s
  • teistesse veebikeskkonadesse minevate Soovi bännerite haldamine
  • Soovi statistika pidev jälgimine
  • kasuks tuleb bännerite valmistamise oskus (gif ja/või flash)

Ootused kandidaadile

  • oled aktiivne ja pakatad ideedet
  • tunned hästi Eesti veebimaastikku
  • oled huvitatud uutest veebitehnoloogiatest
  • oskad vaadata kaugemale homsest päevast ning oma ideed ellu viia

Ettevõte pakub

  • arenemis- ja eneseteostusvõimalust
  • konkurentsivõimelist töötasu
  • töökohta Tallinna keskklinnas

Tööpakkumise number
#90680