Veebitoimetaja
Tööpakkumise number #687666
Kaugtöö võimalus

1
Hotelweb OÜ
Tallinn, Harjumaa, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd

Asukoht: Tallinn, Harjumaa, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 18. veebruar 2021
Kuulutus aegub:20. märts 2021
Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

  • Hotellipakettide tõlkimine vene ja inglise keelde

  • Hotellipakettide korrastamine ja haldamine

  • Suhtlemine ja koostöö arendamine hotellidega

Ootused kandidaadile

  • Perfektne vene ja inglise keele valdamine

  • Suurepärane kirjutamisoksus

  • Eesti keele oskus suhtlustasandil

  • Hea arvuti kasutamise oskus

  • Kasuks tuleb turismialane töökogemus ja kõrgharidus

Ettevõte pakub

  • Tööd arenevas ettevõttes ja sõbralikus kollektiivis

  • Kaasaegset töökeskkonda ja vaheldusrikast tööd

  • Paindlikku töökorraldust. Võimalus töötada kaugtööna ja kodukontoris

  • Tulemustele orienteeritud konkurentsivõimelist palgasüsteemi

Tööpakkumise number
#687666

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. märts 2021
Kuulutus sisestati:
18. veebruar 2021
Veebitoimetaja Veebitoimetaja

Hotelweb OÜ

Eesti hotellid ühes kohas - lihtne otsida, võrrelda ja broneerida. Eesti esimene omalaadne online-broneeringute portaal Hotelliveeb.ee pakub võimalust broneerida hotellide tube ja majutuspakette.

Vaata rohkem