Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #143300

Veebirakenduste programmeerija

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Uute veebirakenduste arendamine ja dokumenteerimine;
  • Olemasolevate lahenduste toetamine ja jätkuarendus.

Ootused kandidaadile

  • Infotehnoloogiaalane kõrgharidus või selle omandamine lõppjärgus;
  • Väga hea PHP (5) ja MySQL tundmine;
  • Vähemalt 2-aastane PHP töökogemus;
  • XHTML-i , CSS-i, JavaScript-i ja AJAX-i tundmine;
  • SQL-i tundmine ning teadmised relatsioonilistest andmebaasidest;
  • XML-tehnoloogiate tundmine;
  • Teadmised objektorienteeritud programmeerimisest;
  • Hea suhtlemisoskus;
  • Eesti keele oskus kesktasemel ja inglise keele oskus kesktasemel;
  • Tehnilise dokumentatsiooni kirjutamise oskus;
  • Oskus iseseisvalt ja eesmärgipõhiselt tööd teha;
  • Vähemalt 21-aastane Eesti Vabariigi kodanik.

Kasuks tuleb:
  • Kokkupuuted erinevate PHP raamistikega;
  • UML tundmine ja teadmised infosüsteemide projekteerimisest.

Ettevõte pakub

  • Huvitavat ja vastutusrikast tööd;
  • Õppimis- ja arenguvõimalusi;
  • Brutopalka peale katseaja lõppu alates 22 000 krooni;
  • Erinevaid võimalusi spordiga tegelemiseks.

Lisainfo

Elulookirjeldus ja avaldus palume saata hiljemalt 24. märtsiks 2008. a. elektroonilisel aadressil anneli.villemson[ät]pol.ee või paberkandjal aadressile:
Politseiamet
Teenistusosakonna personalitalitus
Pärnu mnt. 139
15060 Tallinn

Täiendav informatsioon: Andrus Voolaine, 612 3390, andrus.voolaine[ät]pol.ee

Tööpakkumise number
#143300

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Brutopalk: Alates 22000 €/kuus
Kuulutus aegub:
24. märts 2008
Kuulutus sisestati:
5. märts 2008
Lisainfo palga kohta:
Brutopalk peale katseaja lõppu

Politseiamet on politsei arengu ja strateegia väljakujundaja ning suunaja, mille haldusalas on 6 politseiasutust (4 politseiprefektuuri, Keskkriminaalpolitsei ning Julgestuspolitsei). Eesti Politseis töötab kokku ca 5000 inimest.

Vaata rohkem