https://www.cvkeskus.ee/177469

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #177469

Veebiportaalide projektijuht

Firma nimi peidetud
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Internetiportaalid on suure arengupotentsiaaliga reklaamkanalid. Ajakirjade Kirjastus pakub Sulle väljakutset veebiportaalide müügikanali juhtimisel ja arendamisel. Sinu töö sisuks on aktiivne reklaami müük äriklientidele, koostöö meediaagentuuridega ning koos kliendiga parimate reklaamlahenduste leidmine ja väljatöötamine. Sa räägid kaasa veebiportaalide sisu ja arendutegevustes ning teed tihedalt koostööd E-teenuste üksuse ja toimetustega. Sinu töö eesmärgiks on suurendada reklaami müügi mahtu Ajakirjade Kirjastuse neljas veebiportaalis.


Nõudmised kandidaadile

Ootame Sind kandideerima, kui Sul on tulemuslik B2B müügi kogemus, Sa naudid müügitööd ja klientidega suhtlemist ning valdad inglise keelt suhtlustasemel. Oled eelistatud kandidaat, kui omad varasemat müügitöö kogemust meedia või reklaamivaldkonnas ning tunned huvi IT lahenduste vastu. Sa sobid Ajakirjade Kirjastuse meeskonda, kui oled initsiatiivikas, iseseisev, hea suhtlemis- ja koostööoskusega, positiivne ning suudad töötada tulemuslikult ka pingelistes olukordades.


Ettevõte pakub

Sulle pakutakse võimalust töötada ja areneda stabiilses, oma valdkonna juhtivas ettevõttes. Ajakirjade Kirjastuses ootab Sind huvitav ja rutiinivaba töö, ambitsioonikad eesmärgid, meeldiv ja tegus meeskond. Sinu töötasu koosneb põhipalgast ja tulemustasust.


Lisainfo

Kandideerimine toimub OÜ FONTES PMP vahenduse!
Lisainfo saamiseks palun pöörduge Fontese konsultandi Kadri Soobergi poole.


Tööpakkumise number
#177469

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline
Kuulutus aegub:
5. mai 2009
Kuulutus sisestati:
28. aprill 2009
Lisainfo palga kohta:
Põhipalk + tulemuspalk

Firma nimi peidetud

AS Ajakirjade Kirjastus on Eesti ajakirjade kirjastamise turu liider. Ajakirjade Kirjastusel ilmub 25 väljaannet, mille lugejate koguarv on üle 1,1 miljoni. Kirjastuse väljaannete hulka kuuluvad ajakirjad Kroonika, Eesti Naine, Anne, Kodukiri, Naised, Teleleht, Oma Maitse, Nädal, Stiil, Pere ja Kodu, TervisPluss, Saladused, Tallinn This Week ja erinevad ristsõnad. Lisaks kirjastatakse ka raamatuid. Ajakirjade Kirjastusel on neli internetiportaali: www.naistemaailm.ee, www.toidutare.ee, www.kroonika.ee ja www.telekas.ee.

Vaata rohkem