Värsked tööpakkumised

Veebimeister/programmeerija

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 101099

Tööpakkumise number

101099

Töö kirjeldus

Veebimeister/programmeerija töö sisuks on:
- veebikeskkondade (etv.ee, etv24.ee ja etvsport.ee) hooldus, arendusvajaduste analüüs, muudatuste planeerimine ning juurutus;
- veebirakenduste programmeerimine PHP, MySQL ja Flash vahenditega ning dokumenteerimine;
- veebiadministraatoritele koolitus- ja tugiteenuse osutamine.

Nõudmised kandidaadile

Kandidaatidelt eeldame:
- infotehnoloogia alast keskeri- või kõrgharidust (võib olla ka omandamisel)
- PHP, MySQL ja Flash rakendusvahendite head tundmist;
- teadmisi veebimaailma arengusuundadest;
- eelnevat töökogemust veebiarenduses.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
- võimalust töötada Eesti suurimas multimeediaasutuses;
- osalust Eesti oluliste veebide arendustegevuses;
- paindlikku töögraafikut;
- võimalust rakendada oma teadmisi ja oskusi loominguliselt huvitavas keskkonnas töötades koos oma ala parimate professionaalidega.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. aprill 2007
Kuulutus sisestati:
26. märts 2007

Eesti Televisioon alustas tegevust 19. juulil 1955. aastal, näidates telepilti tolleaegsele mõnesajale teleriomanikule vaid nädalavahetusel. Tänasel päeval saab ETV programmi jälgida 24 tundi päevas, millest omasaated moodustavad 60%. Kuigi ETV on Eestis suurim meediaettevõte on ta üks väiksemaid rahvustelevisioone Euroopas. Eesti Televisioonis töötab 427 inimest, kellest enamus tegeleb programmi tootmisega. Saadete tegijaid toetavad tehniline- ja administratiivpersonal.