Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #227810

Veebimajutuse klienditoe spetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda klienditoe spetsialisti, kelle ülesandeks on klientide abistamine ning probleemide lahendamine e-posti ning telefoni teel.

Ootused kandidaadile

- Eesti ja vene keele väga hea valdamine nii kõnes kui kirjas
- Hea suhtlemisoskus ja väljendusoskus nii kõnes kui kirjas
- Oskus aru saada kasutajate probleemidest ja leida kiired lahendused
- Täpsus, korrektsus ja kohusetundlikkus
- Kogemused IT valdkonnas või vastavat eriharidust
- Soov ennast arendada IT valdkonnas
- Kannatlikkus ja abivalmidus

Ettevõte pakub

- Kaasaegset töökeskkonda ja häid töövahendeid
- Sisseelamisfaasis vajalikku väljaõpet ja hilisemat igakülgset tuge oma valdkonna ekspertidelt
- Nooruslikku ja ambitsioonikat meeskonda ning enesearendamise võimalusi

Lisainfo

Tööaeg E-R 9:00-17:00

Tööpakkumise number
#227810