Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #620997

Veebilehe haldur

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

kodulehe muutmine/uuendamine vastavalt platvormile
turundustegevuste planeerimine ja teostamine(sisuloome,kampaaniad, reklaam jne.)
erinevate müügi ja turunduskanalite haldus
bännerite lisamine ja muutmine
vajadusel arvuti komplekteerimine ja töövalmis seadmine
tellimuste vormistamine

Nõudmised kandidaadile

Vastavad teadmised töökirjelduses toodu elluviimiseks ning eesti ja inglise keele hea oskus.

võimalust olla suurepärase meeskonna mõjukasja täiendav lüli
põnevaid väljakutseid
huvitavaid töölähetusi
põhiaplgale lisaks saad heade tulemuste korral igakuist arvestatavat preemiat.

Tööpakkumise number
#620997

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 1200 - 1500 €/kuus
Kuulutus aegub:
12. jaanuar 2019
Kuulutus sisestati:
1. oktoober 2019

Itek Elektroonika OÜ on koduelektroonika jaemüügifirma. Kauplused asuvad Tallinnas, Pärnus, Võrus ja Tartus. Samuti on tütarettevõtted Lätis, Leedus-ja Sankt-Peterburis.
Otsime meie veebipoodi kogemustega, tegusat ja innovaatilist haldurit!

Vaata rohkem