Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #196513

VEEBIKUJUNDUSE SPETSIALIST

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- veebikeskkondade kujunduse administeerimine;
- info analüüs veebikeskkonnas;
- raportite koostamine

Ootused kandidaadile

- NB!Töötukassas töötuna arvele võetud;
- eesti või inglise või vene keele oskus igapäevasel suhtlustasemel;
- hea visuaalne kompositsioonitunnetus;
- õppimisvalmidus;
- kohusetunne ja korrektsus;
- valmidus töötada vahetustega

Kasuks tuleb:
- eelnev töökogemus disaini või kunsti valdkonnas;
- prantsuse keele oskus;
- soov töötada multikultuurses meeskonnas

- stabiilset tööd rahvusvahelises meeskonnas oma ala professionaalide seas
- väljaõpet ja erinevaid koolitusi, sh arvuti- ja keeleõpet
- võimalust praktiseerida ja täiendada oma inglise ja/või prantsuse keele oskust igapäevatöös
- tänapäevast töökeskkonda ja -vahendeid
- noori, rõõmsameelseid ja nutikaid kolleege

Lisainfo

NB! Vahetused on ööpäevaringselt 7 päeva nädalas. Vahetuse pikkus on 8 tundi.

Tööpakkumise number
#196513