Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #195918

VEEBIHALDUR/ANDMESISESTAJA

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Toodete väljapanek saidile, vajaliku info ja pilte sisestamine
  • Artiklite ja uudiste kirjutamine
  • Andmete töötlemine
  • Hinnakirjade uuendamine

Ootused kandidaadile

  • Väga hea eesti ja soome keel, hea vene suhtluskeel
  • Varasem kokkupuude tabelite/tekstide/piltide kujundamise ja vormistamisega
  • Tavakasutuses olevate arvutiprogrammide hea tundmine ja kasutamisoskus (Word, Excel, Paint, Adobe), kasuks tuleb Photoshop
  • Huvi tehnika ja kodumasinate vastu
  • Hea suhtlemise ja meeskonnas töötamise oskus
  • Loomingulisus
  • Analüüsioskus
  • Täpsus, korrektsus
  • Paindlikkus ja hea kohanemisvõime

Ettevõte pakub

  • Mitmekesist ja arendavat tööd
  • Karjäärivõimalust
  • Rahvusvahelist töökogemust ja koolitusi
  • Telefonikompensatsiooni

Tööpakkumise number
#195918