Tööpakkumise number

615876

TRITON HOLDING OÜ Veebihaldur

Töö kirjeldus

Uute toodete sisestamine tootekataloogi (tooteinfo lisamine, tooteinfo tõlkimine, vajadusel tooteinfo korrigeerimine jms), tootekataloogide jooksev haldamine ja korrashoid.

Nõudmised kandidaadile

  • Väga hea ja kiire arvuti ja interneti käsitlemisoskus;
  • Heal tasemel inglise keel (kasuks tuleb ka saksa keele oskus)
  • Eesti keele selge ja korrektne keelekasutus;
  • Huvitatus tehnoloogiast ja algteadmised tehnilistest terminitest;
  • Täistööajavõimalus;
  • Kohusetundlikkus ja stressitaluvus, süsteemsus ja korraarmastus;
  • Kiire taip;
  • Hea ajakasutusoskus.

Kasuks tuleb (ent ei ole kindlasti määravaks):
  • Eelnev töökogemus koduelektroonika, IT-, foto- või digikaupadega tegelevas ettevõttes või e-poes;
  • Teadmised kaasaegse kodu- ja köögitehnika, elektroonika või foto- ja arvutikaupade alal või mõnes muus valdkonnas, mille tooteid täna juba pakume.

Ettevõte pakub

  • Kaasaegseid töötingimusi ja töövahendeid;
  • Töökohta Tartu kesklinnas;
  • Soodustusi ettevõtte poolt pakutavatele toodetele;
  • Töö iseloomule vastavalt konkurentsivõimelist töötasu;
  • Nooruslikku, aktiivset ja ettevõtlikku kollektiivi;
  • Soovi korral tavapärasest ka veidi paindlikumat tööaega (Pane tähele: tegemist ei ole kaugtöö pakkumisega!);
  • Võimalust olla kursis nii uusima digi- ja nutitehnikaga kui ka kiiresti kasvava e-sektori enese arengutega;
  • Olla osaline Eesti ühe juhtiva e-kaubamaja üles ehitamisel.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
19. september 2019
Kuulutus sisestati:
30. august 2019
Soovin kandideerida

Veebihaldur

TRITON HOLDING OÜ

Digizone.ee veebikaubamaja haldav ettevõte Triton Holding OÜ tegutseb e-kaubanduses aktiivselt juba 2003.aastast. Koos rahvusvaheliste partnerlussuhete kiire laienemisega ja firma kiire kasvuga koondas Triton Holdingu OÜ kaasaegse digitaalse tehnika müügi 2003.aastal kogu Eestit teenindava Digizone.ee kaubamärki kandva internetipoe alla. 2012.aastal avasime Eesti senist e-kaubanduspraktikat silmaspidavalt täiesti uuendusliku ostukeskkonna. Täna ületab Digizone.ee igapäevane tarnevõime juba 300 000 unikaalse tooteartikli piiri. Meilt leiab IT- ja nuti-, foto- ja video-, laste- ja lastevanemate-, spordi- ja matka-, auto- ja vabaaja-, ilu- ja kosmeetika-, mööbli- ja sisustuse-, köögi- ja kodu- jpm valdkondade kaupu. Veebikaubamaja jätkab pidevat arenemist ja kaubagrupid pidevat täienemist.

Avan ettevõtte profiili