Värsked tööpakkumised

Veebihaldur

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 119250

Tööpakkumise number

119250

Töö kirjeldus

Meie tegevusalaks on äri-ja reklaamtekstiil ning -kingitused. Töö sisuks on kodulehekülje pidev täiendamine ja hooldamine, selle kaubandusliku väärtuse tõstmine.

Nõudmised kandidaadile

* eelnev kogemus internetilahenduste väljatöötamisel
* anne ja oskus kujundada huvitavalt ja loominguliselt kodulehekülgi netis
* omaalgatuslikkus ja ideederohkus
* hea stressi- ja pingetaluvus
* kohusetundlikkus

Omalt poolt pakume võimalust töötada huvitavas ja arenevas meeskonnas. Loomingulist tööd ja rakendust erinevates valdkondades. Heade töövahendite olemasolu.

Lisainfo

Töö on eriliselt sobilik kooli kõrvalt töötamiseks.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
13. september 2007
Kuulutus sisestati:
14. august 2007

Hevitex OÜ pakub business-to-business (B-to-B) klientidele äri- ja reklaamkingitusi ning firmatekstiile enam kui 3-aastase töökogemusega. Meie pidevalt uuenevas brandikorvis on erinevaid kvaliteetseid turul harvaesinevaid tootemärke. Teil on võimalus osaleda rahvusvahelise firma arengus.