Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #340027

Veebigraafika disainer/arendaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Kasutajaliidese prototüübi väljatöötamine koostöös tellijaga
  • Disaini lahtilõikamine ja küljendamine veebirakenduse jaoks
  • Tagamine, et veebilehed oleksid vaadeldavad ja kasutatavad kõikidel vajalikel platvormidel ja brauseritel
  • Erinevate reklaammaterjalide kujundamine veebis (bännerid, uudiskirjad, kampaanialehed)
  • Videoklippide animeerimine, montaaž
  • Eeltoodud töölõikude raames projektijuhtimine – korralda kogu infoliikumine ja töökorraldus asjassepuutuvate isikutega

Ootused kandidaadile

  • Heal tasemel HTML ja CSS valdamine
  • Tunned erinevate platvormide ning veeblehitsejate eripärasid
  • Teadmised orienteerumiseks ASP.NET baasil templatedes

Kasuks tuleb:
  • Teadmised mobiilsest veebist
  • Kogemus frameworkide ja librarite kasutamisel (näiteks jQuery, Bootstrap jmt)
  • Omad kokkupuudet andmebaasidega
  • Initsiatiiv

Ettevõte pakub

  • Konkureerimisvõimelist palka
  • Paindlikku töögraafikut
  • Suurepäraseid töötingimusi ning –vahendeid
  • Huvitavaid erialaseid väljakutseid
  • Toetavat, rõõmsameelset ja sõbralikku kollektiivi ning ühiseid ettevõtmisi

Tööpakkumise number
#340027

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
23. mai 2014
Kuulutus sisestati:
28. aprill 2014

BB Finance Group on rahvusvaheline (Eesti, Soome, Inglismaa, Tšehhi, arenemas Slovakkia turule) finantsalal tegutsev ettevõtete grupp, mis on olnud tegev alates 2006. aastast. Oleme 100% Eesti erakapitalil põhinev ettevõte.

Vaata rohkem