Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #196579

Veebidisainer

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tööülesanded:
personaalsete kodulehtede ja ettevõtteümboolika (logod, visiitkaardid, jne) disaini loomine;
valmiskujunduskavandite disaini täiendamine/muutmine lähtuvalt projekti iseloomust ja kliendi soovist;
reklaambannerite, flayerite, voldikute, jne disaini loomine.

Nõudmised kandidaadile

Nõudmised kandidaadile:
hea eesti keele oskus suhtlustasemel;
väga hea kujundusprogrammide (näiteks Photoshop) kasutamise oskus;
väga hea vektorgraafika programmide (näiteks Corel Draw, AI) kasutamise oskus;
iseseisev loovmõtlemine;
teadmised veebiloomise tehnilisest poolest (HTML dünaamika);
teadmised kodulehtede kasutusharjumustest ja standarditest.

Kasuks tuleb:
Adobe Flash-i või analoogsete programmide kasutusoskus;
varasem töökogemus veebidisainerina või näidised tehtud kujundustöödest (veebidisain, flash, logod, bännerid).

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
täistööaega;
pidevalt uusi ja huvitavaid kujunduslahendusi nõudvaid projekte;
arenemisvõimalust kiiresti kasvavas ettevõttes;
kaasaegset töökeskkonda.

Tööpakkumise number
#196579

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
19. mai 2010
Kuulutus sisestati:
5. mai 2010
Lisainfo palga kohta:
Töötasu kokkuleppel

Awerk-Data OÜ on asutatud 2001 aastal. Firma põhitegevuseks on veebitarkvara müük, arendus ja internetiturundus. Veebitehas on Awerk-Data OÜ-le registreeritud kaubamärk.

Meie meeskond on kümne liikmeline ja oleme teostanud tänaseks üle 400 erineva veebilahenduse. Otsime oma meeskond uut kujundajat, miks see ei võiks olla just Sina :)

Vaata rohkem