Värsked tööpakkumised

Veebidisainer

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 82385

Tööpakkumise number

82385

Töö kirjeldus

Töö on maailma kõige lihtsam ja huvitavam. Saad kasutada piiramatult enda ideid, kreatiivsust ja disainioskust, et igapäevaselt mõnusas õhkkonnas, koostöös meeskonnaga, valmistada maailmas tuntud brandidele veebidisaini ja muid kujunduslahendusi. Muidugi eeldusel, et sa seda teha oskad ja tahad. Sinu toeks ja siseseks meeskonnaks on juba töötavad Art Director/Disainer ja Creative Director. Koos saab teist nõutud, hästi müüdud ja ühtne "disainiteam". Fantastiline väljakutse sellele, kes ei salli rutiini, on õpihimuline ja loov.

Nõudmised kandidaadile

Heal kandidaadil on kindlasti kogemusi ka (pigem) veebidisaini teostamisel, hea stiilitunnetus, kreatiivne mõtlemine, loov lähenemine ja ennekõike suur tahe töötada mainekate, kvaliteetsete kaubamärkide ja klientidega. Sobiv kandidaat valdab Adobe Photoshop´i ning oskab käsitleda Macromedia Flashi.
Kui sul on hea stressitaluvus, oled kiire taiplikusega ja positiivse mõttelaadiga, ning sul pole probleeme distsiplineeritusega oled sellele ametikohale juba oluliselt lähemal.

Sobiv töötaja on kindlustatud stabiilse palgaga minimaalselt 12.000 netto kuus (maksimaalne sõltub sinu tasemest ja oskustest). Kvaliteetne, oskuslik ja pühendunud professionaal teenib ADMis hästi. Lisaks täiendavad pisihüved kokkuleppel. Ennekõike pakume fantastilist nooruslikku meeskonda, superlahedat tööõhkkonda, kaasaegset kontorit kesklinna lähedal ja mõnusat ettevõtte kultuuri. This is the company of happy people.

Lisainfo

Ei mingeid otseseid nõudmisi. Proovi. Kandideeri.
Kaotada pole midagi. Võita vähemalt kogemus.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
18. november 2006
Kuulutus sisestati:
18. oktoober 2006
Brutopalk:
Alates 15000 EEK kuus

ADM Interactive on veebipartner. Pakume e-turundus- ja IT-teenuseid, kogemustega alates aastast 1997. Meie klientideks on peamiselt suurettevõtted ning reklaamiagentuurid. ADM-i koduturuks on Baltimaad, kuid loome ja arendame võrgukeskkondi kogu maailmas. Meie eesmärgiks on luua elavaid veebilahendusi. Samuti tegeleb ADM Interactive erinevate internetipõhiste infosüsteemide loomise, analüüsi, integreerimise ning arendusega. ADM´is töötab hetkel üle 25 professionaali. Tegemist on suurima veebiagentuuriga Eestis