Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #185146

Veebidisainer

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu tööks on loomingulist väljakutset pakkuvate brändide veebikeskkondade kujundamine, koostöö teiste ADM-i veebidisainerite ja webmasteritega, veebilahenduste kavandamine koos ADM-i loovmeeskonnaga, projektijuhtide ja tehniliste teostajate konsulteerimine, joonistamine ja Flashianimatsioonide teostamine. Mõnikord on lisaks veebidisainile vaja Sinu kätt ka CVI-tööde kujunduses.

Ootused kandidaadile

  • Oled professionaalne disainer: osav, asjalik ja kohusetundlik
  • Haldad profil tasemel minimaalselt Adobe Photoshopi, Flashi, Illustratorit ja/või Freehandi.
  • Oled tõeliselt loominguline, tahad leida uusi ja silmapaistvaid veebidisaini lahendusi ja ideid.
  • Oled kursis uuemate veebidisaini trendidega
  • Mõistad ka seda tehnilist poolt, mis veebis disaini taga toimub
  • Sinus on omajagu perfektsionismi töö tulemuse suhtes
  • Sul on disainitööde portfolio, mille suudad meile muljetavaldavaks muuta
  • Sul on arvestatav veebidisaini kogemus
  • Valdad eesti keelt
  • Oled valmis kandideerides tegema proovitööd

Veel parem kui:

  • Oskad hästi digivahenditega joonistada
  • Tead midagi multimeediast, heli- ja videotöötlusest
  • Valdad töisel tasemel ka inglise keelt
  • Oled kokku puutunud 3D lahenduste loomisega.

  • Oskustele baseeruvat head põhipalka ja lisatasusid vastavalt töötulemustele
  • Rohkelt huvitavat tööd mõnusas, loomingulises ja kogenud meeskonnas
  • Arenguvõimalusi stabiilises, tunnustatud ja rahvusvaheliselt edukas ettevõttes
  • Tasemel infrastruktuuri, kaasaegset bürood ja töövahendeid

Tööpakkumise number
#185146