Värsked tööpakkumised

Veebidisainer (freelancer või firma)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 172856

Tööpakkumise number

172856

Töö kirjeldus

• KV.EE ja Edomus.lt disaini uuendamine
• Projekti kaasvedamine kuni uue disaini lanseerimiseni
• Teadmisi ja kogemusi viimase sõna disainist, web 2 lahendused
• Loe edasi kõrval kastist "Nõudmised kandidaadile"...

Nõudmised kandidaadile

Koostööpartner peab olema:
• väga kõva käsi veebidisaini teostamisel
• valmis mõtlema avatult, ehk portaali disain peab lubama sisu laiendamist
• projekti teostamise ajal ja kuni lõpuni meie IT'ga koostöös
• paindlik ehk vajadusel jooksvalt teha muudatusi esialgsele lahendusele
• teinud enne sarnaseid projekte
• võimeline pakkuma ise ideid, web 2.0 teemadel.

Vastu pakume kokkelpitud tasu ja populaarse ning suure portaali disain tegemise kogemust.

Lisainfo

Ootame Teie poolset tutvustust tehtud töödest ja mõne punktiga häid ideid, mis peaks ühes suurepärases kinnisvaraportaalis olema.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
täistööaeg või osaline tööaeg, lepinguline või hooajatöö (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
11. veebruar 2009
Kuulutus sisestati:
22. jaanuar 2009
Lisainfo palga kohta:
Vastavalt hinnapakkumisele

Otsime veebidisainerit ühekordseks projektiks, et KV.EE uueks luua!