2023-08-23 14:48:55

Veebiarenduse projektijuht

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Hei, turundaja või kommunikaator, tule ja aita luua Eesti Maaülikoolile uus veebileht!

Otsime kommunikatsioonitöö kogemustega veebiarenduse projektijuhti, kes:

  • on ülikooli ja IT-ettevõtte sidepidaja;
  • ohjab ülikooli projektimeeskonda ja tööplaani;
  • analüüsib ja seisab selle eest, et uus veeb täidaks maksimaalselt ülikooli turundus- ja kommunikatsioonieesmärke;
  • aitab kõikidel mõista, millist veebi me teeme;
  • õpetab ja toetab veebihaldureid uue sisu loomisel.

Ootused kandidaadile

See töö sobib Sulle, kui:

  • Sul on ette näidata edukas projektijuhtimise kogemus;
  • oled osav enda ja teiste töö kavandamisel;
  • Sulle meeldib veebi sisu mõtestada;
  • oled kokku puutunud veebide haldamise või arendamisega;
  • oled hea tekstilooja;
  • naudid omapäi tegutsemise kõrval ka meeskonnatööd.

Sa ei pea alustama nullist, sest tehtud on juba põhjalik veebi eelanalüüs, kohe-kohe valime välja veebi arendama hakkava IT-ettevõtte ning kolleegid on valmis projektimeeskonnas südame ja hingega kaasa lööma, et sünniks maailma parim ja just meie ülikooli vajadustele vastav uus veebileht.

Ettevõte pakub

Meie pakume:

Vähetähtis pole ka see, et Eesti Maaülikoolis on hea töötada. Meie inimesed on sõbralikud ja toetavad, ülikoolilinnak mõnus ja roheline. Töö on kindlasti huvitav ja rutiinivaba. Põhipuhkust pakume 35 kalendripäeva.

Töö on tähtajaline. Saaksid alustada esimesel võimalusel ja tööpõld on Sulle garanteeritud ligikaudu aastaks.

Lisainfo

Kandideeri kohe! Ootame Sinu elulookirjeldust koos ülevaatega, millised on Su kogemused projektide juhtimisel ja veebide haldamisel ning arendamisel 8. oktoobriks.
Küsi julgesti lisa: kommunikatsioonijuht Kristina Kurm, 53 315 313