Värsked tööpakkumised

Veebiarenduse projektijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 191120

Tööpakkumise number

191120

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda asjalikku ja kogemustega projektijuhti, kes tegeleks igapäevaselt e-turundus- ja veebiarendus projektide juhtimisega. Projektijuht juhib projekti teostamist algusest lõpuni ja koordineerib koostööd klientide ja reklaamiagentuuridega. Tööülesannete hulka kuuluvad: kliendi vajadustele vastavate loominguliste ideede ja e-lahenduste väljamõtlemine, müügipakkumiste koostamine koostöös konsultantide ja loovmeeskonnaga; kliendi nõuete täpsustamine ja kirjeldamine; projekti tööde eelarvestamine; töökäskude vormistamine; tööde planeerimine ja koordineerimine; projekti skoobi ja muudatuste juhtimine. Meie tavapärasesse e-turundusprojekti meeskonda kuuluvad: projektjuht; äri strateeg/konsultant; IT-produtsent; loovjuht; disainerid; webmasterid; programmeerijad; sisestajad/testijad.

Nõudmised kandidaadile

  • Oled asjalik, kohusetundlik, positiivne ja teotahteline
  • Sul on julgust, loovust ja häid ideid
  • Sul on teadmisi IT-projektijuhtimisest, e-ärist ja/või e-turundusvaldkonnast
  • Oled juhtinud veebi ja/või e-turunduse arendusprojekte
  • Sul on teadmisi infosüsteemide arendusmetoodikatest
  • Valdad eesti keelt
  • Oskad inglise keelt nii kõnes kui kirjas
  • Mõtled oma peaga ja suhtled ladusalt

Veel parem kui:
  • Sul on või on omandamisel infotehnoloogia või e-äri alane kõrgharidus
  • Oled töötanud IT-arenduse-, digi-, või e-turunduseagentuuris
  • Sul on teadmisi või oled kokku puutunud internetiturundusega (SEO, SEM, Email Marketing, Analytics, Social Media Marketing jne.)

  • Väga hästi sobivat tööd iseseisvale ja innovaatilisele inimesele
  • Superkasulikku kogemust mainekate rahvusvaheliste ja kohalike brändide e-lahenduste arendamisel
  • Tugevat meeskonda, kellega on rõõm koos töötada
  • Tasemel infrastruktuuri, kaasaegset bürood ja töövahendeid
  • Head tulemustele baseeruvat palka
  • Häid arenguvõimalusi ettevõtte sees ja koolitusvõimalusi
  • Lahedat seltskonda, erilist ADM-i fiilingut ja ühiseid ettevõtmisi

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
28. veebruar 2010
Kuulutus sisestati:
10. veebruar 2010

ADM Interactive on Eesti vanimaid ja suurimaid e-turunduse ja digimeedia agentuure. Pakume e-turundus- ja IT-teenuseid alates aastast 1997. Meie klientideks on nii rahvusvahelised kaubamärgid kui ka Eesti ettevõtted ja reklaamiagentuurid, kellele loome ja arendame veebilahendusi üle maailma. Aastal 2009. olime Eesti TOP 25 töötajasõbralikuma ettevõtte hulgas.